STAFF SERVICE - це новітній підхід у підборі персоналу та найкраще вирішення ваших задач!

Про компанію

Компанія Staff Service надає послуги з аутстафінгу, аутсорсингу, а також підбору персоналу вже понад 17 років. Нам довіряють більш ніж 200 міжнародних та національних компаній з різних галузей бізнесу.

Наша команда - найкращі професіонали з усієї України, зокрема - в наших генеральних офісах у Києві та Дніпрі. Це підтверджується безліччю нагород та відгуків за весь час нашої діяльності.

Фахівці Staff Service з аутстафінгу та аутсорсингу мають професійний досвід у кадровому та бухгалтерському супроводі. А наші експерти з підбору персоналу спеціалізуються в різних сферах діяльності і знаходять найкращих кандидатів з усієї країни!

Чим ми відрізняємося від інших?

  • Єдина автоматизована система керування проектами та високі стандарти процесів
  • Можливість роботи на території клієнта, створюючи рішення «під ключ»
  • Максимальна гнучкість: ми коригуємо чисельність персоналу згідно потреб компанії
  • Комплексна система відбору тільки найуспішніших кандидатів
  • Оптимізована та відпрацьована технологія роботи
  • Персональний представник та індивідуальна процедура комунікації
  • Розгорнуті знання законодавства різних країн
WE ARE THE SERVICE YOU NEED!

Our team

Юлія Кирилюк

Засновниця Staff Service
Position:
Засновниця Staff Service
Experience:
Юлія Кирилюк має більш ніж 17 років практичного досвіду в рекрутингу, аутсорсингу, аутстафінгу та HR-консалтингу.

Наталія Гриценко

Фінансовий директор Staff Service
Position:
Фінансовий директор Staff Service
Experience:
Більш ніж 20 років досвіду в фінансовій сфері. Має досвід супроводу аутсорсингових і аутстаффінгових проектів, працювала з великими міжнародними і національними компаніями.

Дмитро Єрмаков

Менеджер з розвитку бізнесу
Position:
Менеджер з розвитку бізнесу
Experience:
В даний момент: - Досвід набору, оцінки, навчання та розвитку, ділового партнерства у сфері управління персоналом - більше 10 років; - Досвід створення, супроводу і моніторингу різних проектів (в тому числі фізичних осіб і проектів корпоративного кредитування) - більше 12 років; - Досвід продажів, управління продажами і аналітикою - більше 12 років
Specialization:
Більше 15 років в українських і міжнародних компаніях, досвід взаємодії і співпраці з багатонаціональними командами, чисельністю до 3000 чоловік. Цей досвід включає в себе як мінімум 10 років керування командами, побудови команд, навчання і створення, супроводу і моніторингу проектів в підрозділах корпоративного бізнесу і HR. Працював з українськими, кіпрськими, грецькими, азербайджанськими, турецькими та грузинськими представниками.

Сергій Угрюм

Керівник відділу рекрутингу
Position:
Керівник відділу рекрутингу
Experience:
Загальний досвід в HR - 12 років, у зовнішньому рекрутингу - 10 років. Магістр психології ХНУ ім. Каразіна, аспірант (загальна психологія, історія психології). Має досвід в пошуку, підборі персоналу (внутрішній, зовнішній рекрутмент різного рівня і складності), оцінці персоналу. Займався розробкою діагностичного інструментарію, побудовою бізнес-процесів (організаційна структура і планування функцій, оптимізація технології пошуку, запуск проектів, побудова комунікації з клієнтами, системи мотивації, методи підтримки продажів, аналітика, система звітності).
Specialization:

Експертиза в рекрутингу: FMCG, Будівництво та девелопмент, IT, телеком, виробництво, фармацевтика, роздрібний бізнес, продажі (B2B, B2C, B2G), юриспруденція, логістика, агробізнес, маркетинг, медіа, енергетика, нафтогазова галузь, фінанси, сервіс, наука та освіта, державний сектор, консалтинг.

Тетяна Лазоренко

Керівник філії (м. Дніпро)
Position:
Керівник філії (м. Дніпро)
Experience:
Має більш ніж 10 років досвіду в рекрутингу. Закінчила Дніпропетровську державну фінансову академію за спеціальністю "Управління персоналом та економіка праці".
Specialization:

Експертиза в рекрутингу в міжнародних і національних компаніях: топ-менеджмент (керівники, директори), IT (програмісти, аналітики, QA, адміністратори...), технічні спеціальності, фармацевтика, продажі, HR і рекрутери.

Юлія Кирилюк
Наталія Гриценко
Дмитро Єрмаков
Сергій Угрюм
Тетяна Лазоренко